2 pobyty na Lipně za cenu jednoho

Zajistěte si 2 pobyty na Lipně za cenu jednoho. Po vyplnění tohoto formuláře Vás budeme kontaktovat pro dohodnutí podrobností Vaší rezervace.

Vaše nabídka byla aktivována

Na e-mail Vám byly odeslany potřebné informace.

Podmínky

Jak mohu provést rezervaci?

Telefonicky na čísle +420 608 475 444 nebo e-mailem na aaalipno@gmail.com . Při rezervaci je nutno uvést Vaše jméno, kontaktní údaje, termín, jméno app., počet osob.

 

Jak probíhá rezervace?

Po Vaší rezervaci Vám zašleme potvrzující e-mail. V případě, že app. je již rezervován, Vám nabídneme jinou alternativu (termín/app.). E-mail obsahuje všechny podstatné informace k rezervaci. Pro závazné potvrzení rezervace je nutno uhradit 50 % z celkové částky pobytu na účet u MONETA bank, č.ú. 219909462/0600 nebo platební kartou a to do 7 dnů od rezervace. V případě, že nebude záloha zaplacena, může být app. nabídnut jinému hostu.

 

Kdy a kde dostaneme klíče?

Klíče Vám budou předány v recepci HOTELu Star Lipno.

 

Kdy a jak zaplatím zbývající částku za pobyt?

Doplatek uhradíte v den Vašeho příjezdu na recepti HOTELu Star Lipno hotově nebo platební kartou spolu s vratnou kaucí 2 000 Kč v hotovosti. Platba je nutná v hotovosti v českých korunách.

 

Jde rezervace zrušit?

Ano, rezervaci můžete zrušit 14 dnů před příjezdem bez jakékoliv sankce. Pokud zrušíte rezervaci méně než 14 dnů před pobytem, vyhrazujeme si právo na storno poplatek ve výši zaplacené zálohy, tj. 50 % z ceny pobytu.

 

Kdy se můžeme ubytovat a odubytovat?

V souladu s všeobecnými pravidly je ubytování (Check in) od 14:00 a odubytování (check out) do 10:00. Vždy, když to bude možné, Vám ale vyjdeme co nejvíce vstříc.   Podrobný provozní řád si můžete stáhnout zde (stáhnout provozní řád).

 

Podrobný provozní řád si můžete stáhnout zde (stáhnout provozní řád).